Udało się!!!

Nie dość, że koncert płytowy to jeszcze tego samego dnia odbyła się premiera mojego drugiego klipu End of Love. No cóż. Robię czasem rzeczy niemożliwe.

 

Dziecko moje nie chodzi do żłobka, bo na razie mnie na niego nie stać. Państwowy jest bardzo blisko, ale tylko na mapie, w realiach czyli kolejce oczekujących jestem gdzieś na 450 miejscu, więc tak. Daleko. Mąż mój wciąż w rozjazdach. Zajęty utrzymywaniem naszej rodziny. Ale oto wchodzę ja z mym planem i okazuje się, że udaje się to zgrać w czasie. Bang! A nawet on Wielki On Maż wjeżdża na pełnej petardzie pewnego wtorku i pomaga mi w nakręceniu, a raczej w przygotowaniach i ogarnięciu kulis klipu. Bang2! Wszystko jest możliwe, jeśli się tego bardzo chce. Łatwo nie jest, lecz marzenia trzeba realizować i urzeczywistniać.

 

Śmieję się trochę, ale to faktycznie się udało zrobić. Wymyśliłam sobie scenerię, „scenariusz”, wizerunek, czyli włosy i makeup, a nawet datę premiery. Klip zrealizowany został nad Wisłą, w bardzo niepozornym miejscu, gdzieś pod mostem.

 

Jestem ubrana w moją suknię ślubną (doprawdy nadal nie wiem co mam z nią zrobić?!) Za tenże obrazek odpowiedzialna jest Sasha Strunin, która to niezwykle fachowym okiem przejęła cały mój pomysł z głowy i przeniosła go na realia multimediów. Cudownie się nam współpracowało, bo od początku była mowa o surowym, prawdziwym i żywym klipie. Tak, by osiągnąć cel absolutnej spójności z całym projektem jakim jest płyta Amulet. Jednym słowem, przysłowiowym -prawda, bez oszustw, koloryzacji, czyszczenia brudów i wygładzania.
Ach, moi pomocnicy poniżej! Kochane Chłopaki! Przyjaciele najlepsi!

 

Zapraszam do obejrzenia…..

 

END OF LOVE muz.tekst Ola Trzaska. Realizacja klipu Sasha Strunin, a na wurlitzerze słychać choć nie widać Nikola Kołodziejczyk

Author

Write A Comment