TAK! W końcu dzieją się rzeczy dobre…bo po wystarczających i wyczerpujących umysł sprawach nadchodzi czas wzlotów. Tydzień temu wzniosłam się wysoko. Przełamując barierę zimna. Taaaak… było tak potwornie zimno, a ja musiałam się wbić w suknię ślubną…bo taki był zamysł klipu. Nieco Wam o tym opowiem.

Otulona zielenią gram na pianie wurlitzer (vintage stylizacja oraz najpiękniejsze soczyste choć stłumione brzmienie). Poza tym scenariusz wymyśliłam sobie sama…choć pogoda nam go nieco utrudniła. Chłód dodaje wyrazu, ponieważ treść piosenki to osamotnienie, rozstanie, a nawet porzucenie przez ukochaną osobę. Osoba ta nie ma płci. Może być nią zarówno mężczyzna jak i kobieta. Czuje się ewidentny ból, jaki zresztą towarzyszył mi niegdyś właśnie w takich okolicznościach.

Poza tym dużo plastyczności w obrazie wychwycenia tego czym lub kim jest dla mnie podmiot treści. Tytuł END OF LOVE to drugi singiel promujący album. Bardzo osobisty, a zarazem uniwersalny. Zagrany jedynie w towarzystwie Nikoli Kołodziejczyka, znakomitego pianisty mojego stałego składu. Spisał się jak zwykle super, bo przecież dostał ode mnie w zasadzie gotowy utwór. Wszystko było w nutach zapisane, a on nadal temu jeszcze swój własny, męski odcień. Nie mogę doczekać się już finału. To zaledwie tydzień, tak tak. Prrrr szalona. Przebieram nóżkami. Utwór możecie znaleźć na YTubie, ale może lepiej poczekajcie co?

Znów zaufałam sobie do czego i Was namawiam. Wymyśliłam na co największy ma być nacisk, jakie mam mieć włosy, makeup, no i stylizacja. Każda z nas ma tę moc. Każda z nas w głębi duszy wie, co konkretnie chce robić, jak konkretnie chce wyglądać, ale nam się wciąż wydaje, że ktoś wie lepiej. Nic podobnego. Zawsze za wielki wzór przytaczam Barbrę Streisand, która swoim uporem i konsekwencją zaszła tak daleko. Wokalistka, scenarzystka, reżyser. COME ON! Można więcej? Moje aspiracje, a możliwości to dwie zupełnie inne, odległe tematy…Ale powolutku, a będzie mi dane!

Wracając do treści. Klip premierę będzie mieć 30 czerwca podczas koncertu promującego moją drugą płytę AMULET.

Jeśli natkniesz się na ten post wiedz, że bardzo serdecznie Cię zapraszam. Koncert oraz premiera klipu odbędzie sie w Ośrodku Kultury Ochota w Warszawie o godzinie 18:30. Wszystkie szczegóły biletowe o tu w linku wydarzenia.

Fotografie wykonała Alexandra Strunin.

Makeup – sama ja 🙂

Author

Write A Comment